Hiç Sesler: Bir Adamın Bir Adımlık Arayışı

hic-sesler

“Yazmak, başka zihinlere köprü kurmaktır.
Yazmak, bilmenin değerine varmaktır.
Yazmak, inanmaya devam etmektir.
Ama hepsinden öte yazmak, hayâlin önüne geçmektir.”

Geride kalanlara değerli şeyler bırakmak isteyen Nurdal Durmuş, ikinci kitabı Hiç Sesler’le yalnızca kütüphanenize değil, zihniniz ve kalbinize de dokunmak istiyor.

İnsan, hayatı ertelemeden öğrenemeyen ve hayatın farkına varmamak için ısrar eden bir yapıya sahip. Kendini eşmeye başlayana dek nasıl bir hazineye sahip olduğunun da bilincinde değil. Buna rağmen insan, varlığın içindeki hiç, hiçliğin içindeki varın parçalarından pay almaya başlarsa bütüne ulaşacak tek canlı. Bunun için bir şart var: “farkında olmak.”

Hiç Sesler, hayatı boyunca o küçük parçaların peşine düşmüş bir adamın, tek iddiası farkındalık üretmek olan kitabıdır. Duygu ve düşünceden daha çok, yazarın kafasına açılmış bir oyuktan belirli belirsiz her şeyin dışarı çıkmasını temsil eder gibi okuyucuya hazine sandıkları sunar. Edebiyattan tarihe, sosyolojiden psikolojiye, yenilmekten zafere tutulmuş notların vücut bulmuş halidir. Gözünüze kaçan çapağın çıkmasına bile yardımcı olabilir. Okuyucudan istediği kenara atılmamak olan Hiç Sesler’le, bir adamın bir adımlık arayışına ortak olabilirsiniz.
Kim bilir! Belki de bu, hiç sesinizdir.

Tanıtım metninden…

Tüm Kitapçılarda ve İnternet Kitap Satış Sitelerinde:

dnridefix-logo

kitapyurdu

Nurdal Durmuş Sosyal Medya Hesapları.
Takip Etmek İçin;

InstagramFacebookTwitterLinkedin

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.